ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 8 sierpnia 2013

ATP Montreal

Nishikori K. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/10

Zacznijmy od tego, że Gasquet rok temu doszedł do finału w Toronto gdzie poległ z samym Djokovicem. Broni tu masę punktów, do tego jak wszyscy wiemy lubi grać na hardach, a w 2013 roku ma dość dobry bilans na tej nawierzchni 14:3. Tutaj pokonał w dwóch setach bez problemu Martina Klizana 6:3 6:2. Ciekawą statystykę przytoczę odnośnie Nishikori vs. jednoręczny backhand. H2H 0:2 z Gasquetem, H2H 0:2 z Wawrinką, H2H 0:1 z Youzhnym, H2H 1:1 z Federerem (zwycięstwo na mączce Japończyka z tego roku). Kei praktycznie wszystkie mecze z takimi graczami przegrał i to dość wysoko w setach. Na tym turnieju zdążył stracić już podanie 7 krotnie, a jego mecze z "Polańskim" i Seppim to była katorga dla oglądających. Nishikori nie jest w formie i trzeba to jasno powiedzieć, kurs 1,60 biorę z pocałowaniem ręki. Dla odważniejszych polecam handicap.

Wynik: 6:1 3:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz