ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 4 sierpnia 2013

ATP Montreal

Simon G. - Davydenko N.
Simon G. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10

Simon Gilles notuje serię 3 porażek... ale przegrać finał w Eastbourne na trawie z Lopezem to żaden wstyd, tak samo na Wimbledonie Francuz również trafił na kapitalnie grającego Hiszpana. Simon ostatnio jeszcze uległ Rosjaninowi Tursunovowi który trafił w turniej ze świetną formą, bo doszedł aż do półfinału gdzie po 3 setach uległ gospodarzowi Isnerowi, warto dodać, że właśnie Tursunov po ciężkiej batalii pokonał Matosevica który wyeliminował w pierwszym meczu starego Dawidienkę. Nie wierzę w powrót formy starego Nikolaya który poza turniejem w Doha w pierwszym tygodniu roku 2013 nie osiągnął nic więcej przez cały tegoroczny sezon. Najbardziej przy typie sugeruję się H2H 5:2 na korzyść Simona. Widocznie Rosjanin jest zbyt mało cierpliwy na regularną maszynę do przebijania zwaną "Simon Gilles".

Wynik: 6:2 1:6 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz