ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 5 sierpnia 2013

ATP Montreal

Kohlschreiber P. - Paire B.
Kohlschreiber P. ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nie lubię stawiać na Niemca, bo uważam go za człowieka bez psychiki i po serii kapitalnych zagrań potrafi psuć na potęgę, ale tutaj na niego liczę. Kohlschreiber potrafi z reguły grać na każdej nawierzchni, to chyba na hardach czuje się najlepiej. H2H 2:1, ale jedno zwycięstwo Paire jest z tego roku na turnieju w Indian Wells. Warto dodać, że to był dla "Filipa" pierwszy mecz po poważnej kontuzji uda, więc ta porażka dla mnie wcale nie jest zaskoczeniem. Francuza główną domeną są chyba korty ziemne bo tam rozgrywa najwięcej meczy. Myślę, że Niemiec będzie w tym meczu górą przede wszystkim ze swoim doświadczeniem niż chimeryczny Benoit Paire. Dodam, że Francuz miał jakąś kontuzję łokcia, lecz tej informacji nie potrafię potwierdzić w 100%.

Wynik: (1)6:7 5:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz