ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 7 sierpnia 2013

ATP Montreal

Nadal R. - Levine J.
Levine J. +1,5 sets ::: 4,54 ::: Pinnacle ::: 3/10

Typ z serii "Crazy Pick!", ale trudno się moim zdaniem z nim nie zgodzić. Kurs kusi, nawet na samo zwycięstwo Levine było 16,00 w Pinnacle, ale ja osobiście wolę zagrać bardziej asekuracyjnie tylko na wygranie jednego seta. Nadal wygrał już w tym sezonie co miał wygrać, będzie to jego pierwsze spotkanie na hardzie od Indian Wells które wygrał. Równie dobrze Hiszpan może startować za tydzień na Mastersie w Stanach Zjednoczonych i na tym mało co straci (tu mocni rywale Djokovic i Murray, jak już odpaść to właśnie dziś z gospodarzem), bo na pewno musi uważać ze zdrowiem przed US Open, formę spokojnie zdąży do tego czasu jeszcze zbudować. Już nie wspomnę o tym, jak to często w tym sezonie Rafael Nadal tracił sety i to nawet na mączce, Brands, Klizan, Ferrer, Gulbis, Dimitrov. Warto dodać, że turnieje w Kanadzie są jednymi gdzie Hiszpan w swojej karierze osiągał jedne z najgorszych wyników w porównaniu z innymi Mastersami. Do tego ciekawostką jest na pewno fakt, że w 2011 roku Nadal już w pierwszym meczu pożegnał się z turniejem przeciwko Dodigowi Ivanowi. Dziś gra przeciwko gospodarzowi i wcale mnie nie zdziwi jak znów przegra, tak jak z Darcisem na Wimbledonie. Po takim kursie moim zdaniem warto spróbować.

Wynik: 6:2 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz