ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 7 sierpnia 2013

ATP Montreal

Paire B. - Wawrinka S.
Paire B. +4 gemy ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10

Dla Wawrinki to będzie pierwsze spotkanie na hardzie od turnieju w Indian Wells. Warto dodać, że na turnieju w Gstaad skreczował i poddał mecz, brał "medical timeout". Na pewno powrót na korty będzie trudny, a rywal bardzo trudny bo waleczny, więc na Szwajcara czeka sporo biegania. Paire na rozkładzie ma już Niemca którego pokonał w dwóch setach. Warto dodać, że Wawrinka rok temu na turnieju w Cincinnati który odbędzie się w następnym tygodniu doszedł do półfinału, a tutaj niczego nie broni. Więc priorytetowym turniejem moim zdaniem z pośród tych dwóch dla niego będzie ten w Stanach Zjednoczonych. Na hardach Szwajcar mało kiedy niszczył swoich rywali, często traci sety itd. Handi przy typie powinno nam jeszcze bardziej pomóc przy korzystnym rozliczeniu.

Wynik: 6:2 7:6(2)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz