ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 7 sierpnia 2013

ATP Montreal

Del Potro J.M. - Dodig I.
Dodig I. +4,5 gemów ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 3/10

Zastanawiam się czemu nie gram na Chorwata po kursie 6,34... Mniejsza oto. Del Potro ostatnio wygrał turniej w Waszyngtonie, a za tydzień broni półfinału z Cincinnati i wcale mnie nie zdziwi taki scenariusz jak u Isnera który odpadł już z turnieju, a był to finalista z Waszyngtonu. Argentyńczyk potrzebuje na pewno odpoczynku bo takie granie co tydzień skończy się wynikiem jak u Andersona (poniżej taka ciekawostka, granie tydzień w tydzień gdzie indziej tak się kończy jak na mapce)

czyli gładką porażką. Przed US Open trzeba dobrze rozplanować terminarz i z jakiegoś turnieju najlepiej wypadałoby zrezygnować. Rok temu Juan Martin Del Potro odpadł już w pierwszym meczu ze Stepankiem po kursie w granicach 5,00-6,00. W tym roku może być podobnie, Ivan potrafi grać i utrzymać podanie. Dlatego przy typie zabezpieczam się dodatnim handicapem przy ewentualnych 6:4 6:4 jesteśmy wygrani.

Wynik: 6:4 4:6 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz