ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 27 sierpnia 2013

ATP US Open

Young D. - Klizan M.
Klizan M. ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10

Sam się zastanawiam co najlepszego robię typując na zwycięstwo Klizana. W tym sezonie gra bardzo słabo, a bilans na hardzie ma 1:8, ale warto dodać, że te porażki były najczęściej z graczami, albo w dobrej formie, albo lubiącymi szybkie korty. Donald Young w tym sezonie jeszcze nie rozegrał ani jednego meczu oficjalnie na poziomie ATP, a wiadomo wszystkim jak wielka różnica jest pomiędzy Challengerami, a ATP. Młody Amerykanin często nawet do głównych turniejów jak w Atlancie, Waszyngtonie nie mógł przejść nawet kwalifikacji, tutaj co prawda na US Open przeszedł, ale tutaj rywali miał bardzo słabych. Klizan co prawda wybitnym graczem nie jest to jednak z przeciętnym Donaldem który w poprzednim sezonie dał o sobie znać przegrywając bodajże 13 meczy z rzędu, powinien sobie po prostu poradzić. Warto dodać, że Klizan rok temu doszedł aż do 4 rundy US Open pokonując po drodze między innymi Tsongę, Fallę, Chardiego. Po takim kursie wchodzę, po 1,50 bym nie grał.

Wynik: 6:1 6:0 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz