ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 27 sierpnia 2013

ATP US Open

Dodig I. - Davydenko N.
Dodig I. ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10

Dodig Ivan tak jak przewidywałem we wcześniejszej analizie rozprawił się z Verdasco, choć był to długi 5 setowy mecz, to warto dodać, że dwa pierwsze były na korzyść Chorwata. Rosjanin również zagrał długi mecz z przeciętnym Amerykaninem Rhyne Williamsem. Tak jak już wcześniej pisałem, Chorwat w tym sezonie naprawdę nieźle wygląda, 11 zwycięstw na hardzie, ostatnio co prawda na US Open Series nie miał szczęścia do rywali bo trafił na Del Potro, Tommiego Haasa czy Hewitta. Dawidienko za to wręcz przeciwnie, miał szczęście do rywali. W Montrealu najpierw bez formy Gilles, później Andujar grający wyłącznie na mączce no i Bogomolov z poziomu Challenger. Kolejne jego 4 zwycięstwa były z turnieju na początku sezonu w Doha gdzie Nikolay był rzeczywiście w świetnej formie. Bilans 14:8 na hardzie w 2013 roku zrobił sobie pokonując po drodze takie gwiazdy jak Lorenzi, Hanescu, Tipsarevic, Mathieu. Może i Rosjanin w 2011 roku pokonał właśnie Chorwata na US Open, to jednak teraz sytuacja wydaje się całkowicie odmienna i Dodig Ivan jest słusznym faworytem meczu.

Wynik: 6:1 6:4 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz