Strony


wtorek, 27 sierpnia 2013

ATP US Open

Kubot L. - Nieminen J.
Kubot L. +2,5 seta ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/10

Dziś Shakal obsypie Was złotem i robi zakat. Zapodaję Wam lokatę dnia, a dla lubiących ryzyko polecam zagrać na zwycięstwo Łukasza Kubota po kursie 4,05. A Ci którzy lubią kursy powyżej 10,00 niech grają na dokładny wynik 3:0 dla Polaka.
Po ostatnich wynikach szczerze powiedziawszy trudno w tym meczu wskazać faworyta, zarówno Kubot nie prezentował się najlepiej jak i Nieminen, ale za to bukmacherzy już widzą wyraźnego faworyta meczu Jarkko Nieminena co moim zdaniem jest błędne. W takim razie mamy valuebet.
Po drugie Nieminen nie lubi grać z zawodnikami preferującymi styl Serve&Volley. Niby H2H 1:3 na korzyść Fina, ale Kubot wygrał raz na trawie bez straty seta w 2012 roku, poprzednie dwa mecze były na hali gdzie Jarkko czuje się najlepiej. Jeden mecz został rozstrzygnięty w trzecim secie po tie-breaku, a drugi z okazji Pucharu Davisa po 4 setach. Rozegrali jeszcze jeden mecz w 2008 roku na dywanie, gdzie również doszło do zaciętego 3 setowego spotkania. Wystarczy sprawdzić bilans gier Fina z np. Llodrą czy Stepankiem. Z Francuzem H2H 2:1 z czego jedno zwycięstwo w trzech setach na Wimbledonie 2013, jedno na hardzie z 2008 roku, a raz zwyciężył na hali 7 lat temu Jarkko. Przeciwko Czechowi jego H2H wynosi 5:4.
Jak znam życie to tam gdzie spadają kursy w 90% bukmacherów na mocnego faworyta, tam najczęściej wygrywa dog. Przykładów nie trzeba szukać daleko:


Wynik: 5:7 5:7 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz