ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 28 sierpnia 2013

ATP US Open

Blake J. - Karlovic I.
Blake J. -1 gem ::: 2,02 ::: Pinnacle ::: 3/10

Blake James na konferencji prasowej ogłosił, że dla niego to będzie ostatni turniej w karierze. Chce więcej czasu poświęcać rodzinie, a czas leci nieubłaganie na jego niekorzyść. Dlatego też gram na jego zwycięstwo, na pewno w ostatnim turnieju będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Mecz powinien być długi i wyrównany, obaj zawodnicy są z tego samego rocznika 1979. H2H 3:6 na korzyść wielkiego Chorwata, a pierwszy raz spotkali się na kortach 13 lat temu, warto dodać, że ich mecze najczęściej były długie, 3 setowe lub więcej. Karlovic przed US Open Series wygrał turniej w Bogocie, ale uważam to tylko za jednorazowy występek i "turniej sezonu" tak jak w przypadku też innych tenisistów jak np. Pella w Dusseldorfie, Bautista-Agut w Chennai itp. Ivo grał tutaj od kwalifikacji które przeszedł dość gładko, ale poziom zawodników był tam najniższych lotów i w porównaniu z Blakiem jego przeciwnicy wypadają naprawdę blado. Wierzę to, że Blake przed własną publicznością na turnieju kończącym jego karierę da z siebie wszystko i ostatecznie wygra mecz.

Wynik: 7:6(2) 6:3 4:6 (2)6:7 (2)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz