ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 31 sierpnia 2013

ATP US Open

Gasquet R. - Tursunov D.
Tursunov D. +2,5 seta ::: 1,41 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pierwsza moja myśl to była gra na Gasqueta, ale po głębszej analizie wcale nie zdziwię się jak wygra Rosjanin mieszkający w Kalifornii. H2H 2:5 na korzyść Tursunova, lecz mecze były dość dawno bo na przestrzeni lat 2006-2010. To warto dodać, że styl gry Dimitriego odpowiada grze przeciwko graczom o stylu jednoręcznego backhandu i tutaj Francuz może być pogrzebany. Warto dodać, że Rusek odniósł w US Open Series bardzo dobre wyniki na przestrzeni ostatnich tygodniach, a to świadczy o jego dobrej formie. Półfinał w Waszyngtonie i porażka dopiero w 3 setach z gospodarzem Johnem Isnerem, w Cincinnati łącznie z kwalifikacjami 5 zwycięstw i ćwierćfinał turnieju, porażka z Juanem Martinem Del Potro. Na Winston-Salem dwa zwycięstwa, zatrzymał go dopiero Jurgen Melzer który wygrał turniej, był w świetnej formie, niezwykle zmobilizowany. Gram w tym meczu po najmniejszej linii oporu na tylko jednego seta dla Tursunova, bo wiem kim jest Richard Gasquet i wiem na co go stać, w końcu to zawodnik z dziesiątki rankingowej.

Wynik: 6:3 2:6 6:4 4:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz