ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 1 sierpnia 2013

ATP Washington

Dimitrov G. - Querrey S.
Querrery S. +2,5 gema ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nie od dziś wiadomo, że Amerykanie lepiej sobie radzą na turniejach u siebie w "JuEsEj" niż poza swoim krajem. Każdy zna atuty Querrerya, solidny serwis i czasami przebłyski na korcie jakiś porządnych zagrań, ogólnie uważam go za tenisowe drewno. Warto przypomnieć, że rok temu wygrał turniej w Los Angeles, by później w następnym tygodniu dojść do samego półfinału na turnieju w Waszyngtonie. Dimitrov miał być drugim Federerem i chyba jest, ale tym aktualnym Rogerem który nic nie gra. Bułgar myślami o udach Sharapovej, w 2013 parę fajnych meczów i kilka na poziomie metra dna mułu. Mocno nierówny i nie wiadomo kiedy zaskoczy, a kiedy przegra. Przy typie zabezpieczam się dodatnim handicapem przy ewentualnych tie-brekach.

Wynik: 6:3 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz