ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 22 sierpnia 2013

ATP Winston-Salem

Berankis R. - Querrey S.
Berankis R. +3,5 gemy ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 3/10

Myślałem nawet o czystym graniu na Litwina po kursie ponad 3,10, ale jednak gram bardziej asekuracyjnie. Berankis na tym turnieju pokazuje się z dobrej strony, jest to dość młody zawodnik i być może przed nim stoi jeszcze wielka tenisowa kariera. Na turnieju nie stracił jeszcze seta, trzyma dobrze swój serwis i mądrze gra. W poprzedniej rundzie pokonał bardzo gładko w dwóch setach Hiszpana Bautista-Aguta 6:3 6:3. Natomiast Querrey od jakiegoś czasu nie jest w formie i okropnie męczy się ze swoją grą, tutaj co prawda zaliczył dwa zwycięstwa, ale 3 setówka z Garcia-Lopez nie świadczy o jakiejś wybitnej formie. Z Nieminenem który również ostatnio nie gra najlepiej bronił w ostatnim trzecim secie kilka match-ballsów. Ciekawe jak gra Amerykanina będzie wyglądała z będącym w dobrej formie Litwinem, nie zdziwi mnie tutaj nawet porażka, osobiście wolę zagrać ten typ bardziej asekuracyjnie. Querrey co prawda broni tutaj punktów z półfinału 2012 roku, ale obecna forma jest daleko od jego zeszłorocznej dyspozycji.

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz