ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 24 sierpnia 2013

ATP Winston-Salem

Melzer J. - Monfils G.
Melzer J. +1,5 seta ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 3/10

Do H2H nie przykładam większej uwagi bo obaj zawodnicy oficjalnie jeszcze nie spotkali się na hardzie. Na mączce wygrał trzy razy Monfils, ale to nic dziwnego, bo Austriak kaleczy tenis na tej nawierzchni. Jurgen trafił z formą w turniej i jest naprawdę groźny, solidnie tutaj gra, a wyniki mówią same za siebie, pokonanie Paire, Tursunova w dwóch setach robi wrażenie, no i samego Amerykanina w półfinale Querreya po 3 setach na pewno musi budzić podziw. Monfils okropnie nierówny i chyba więcej szczęścia miał na tym turnieju niż samej jego dobrej gry. Wczoraj w pierwszym secie przegrywał z Dolgopolovem 4:0, ale wyciągnął mecz na 0:2 w setach. Warto dodać, że Ukrainiec robił rażące błędy, siatka/aut to był dla niego chleb powszedni. Verdasco w swoim meczu zrobił niesamowitą ilość błędów, a pokonanie Robredo w trzech setach o niczym dobrym nie świadczy. Gram na tylko jednego seta dla Jurgena, bo wczoraj Monfils grał w upale około 40 stopni i murzyn jak to murzyn, w takich warunkach powinien lepiej się czuć niż Austriak. Choć zwycięstwo Melzera w tym meczu wcale mnie nie zdziwi.

Wynik: 6:3 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz