ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 20 sierpnia 2013

ATP Winston-Salem

Bautista-Agut R. - Klizan M.
Bautista-Agut R. ::: 2,19 ::: Pinnacle ::: 3/10

O Klizanie już nie raz w tym sezonie pisałem, że to żadne odkrycie roku tylko rozczarowanie. Wyniki ma dobre jedynie na nawierzchni typu clay, choć i w tym sezonie wygląda to bardzo kiepsko, a jeszcze gorzej na "Hard". Bilans 1:7 mówi o nim wszystko, a jedno zwycięstwo to pokonanie Bellucciego w Montrealu, ale pamiętam dobrze ten mecz, gdyby Brazylijczyk miał odrobinę chłodniejsza głowę w tie-breaku to równie dobrze mogło by się skończyć na bilansie 0:8. Bautista-Agut fajny waleczny chłopak, potrafi grać chyba na każdej nawierzchni i to nie jest gracz z typowej hiszpańskiej szkoły tenisa. Nielsenowi oddał w pierwszym meczu 4 gemy, H2H 2:1 na korzyść Hiszpana do tego raz go już pokonał w tym roku na mączce w Niemczech. Wszystko przemawia za Robredo Bautista-Agut, a kurs jest atrakcyjny.

Wynik: 6:4 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz