ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 8 września 2013

ATP US Open - Finał

Djokovic N. - Nadal R.
Powyżej 3,5 seta ::: 1,40 ::: Bet365 ::: 3/10

Startowy kurs 1,53 to była naprawdę niezła promocja. Trzeba brać póki nie spadło jeszcze bardziej. Wiadomo jak mecz będzie wyglądał... Tenisowa rzeźnia, gra do upadłego, KFC palce lizać, gwiazdy tańczą na korcie, ukryta prawda, Tomasz Lis na żywo, Po prostu - Program Tomasza Sekielskiego itd. Żaden z nich nie jest w stanie wygrać tutaj w mojej opinii 3:0, Serb ma swoje przestoje w grze, aby później wskoczyć na poziom: geniusz, Nadal jak zawsze równo na najwyższym poziomie. Jeden i drugi nie odpuści, Montreal 3 sety, French Open 5 setów, ostatnie 6 pojedynków na Szelmach to over setowy. Hiszpan niesamowity poziom w 2013 roku, idzie po trofeum, przez turniej przeszedł jak tornado w Teksasie. Serb niezwykle zawzięty, nie odpuści finału na swojej ulubionej nawierzchni, niezwykle inteligentny tenis, potrafi grać z Hiszpanem jak nikt inny. H2H 15:21.

Wynik: 2:6 6:3 4:6 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz