ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 1 września 2013

ATP US Open

Haas T. - Youzhny M.
Youzhny M. +4,5 gemy ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 4:4, ich mecze były zawsze zacięte. Faworyta meczu trudno wskazać, papierowym na pewno jest Haas, ale ja bym Rosjanina nie skreślał. Tommy Haas gra okropnie nierówno, oczywiście wygrał z Lu w 3 setach, ale zrobił przy tym około 40 błędów, a przecież Tajwańczyk w porównaniu z Rosjaninem to dwie klasy niżej. Niemiec mieszkający w Stanach, seriami potrafi tracić punkty, okropnie w meczu się frustruje po czym wybija na auty bądź w siatkę niczym zaprogramowana maszyna. Takie przestoje powinien wykorzystać Mikhail. Na Mastersach wcześniej nie miał szczęścia do losowań, w Kanadzie finalista Raonic, a później w Cincinnati Murray. Teraz ma okazję na większą ilość punktów. W tym meczu nie jest na pewno bez szans, a ja się dodatkowo zabezpieczam dodatnim handicapem. Panowie powinni obijać się jednoręcznym backhandem przez większość meczu. Mecz moim zdaniem 50 na 50.

Wynik: 3:6 2:6 6:2 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz