ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 3 września 2013

ATP US Open

Gasquet R. - Ferrer D.
Ferrer D. ::: 1,42 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 1:8 na korzyść Hiszpana. To powinno wystarczyć do analizy. Ferrer niezwykle ambitny zawodnik na wszystkich szlemach, w tym roku ma swój najlepszy sezon w karierze. Rok temu półfinał US Open, w 2013 roku półfinał Australian Open, finał French Open, ćwierćfinał Wimbledonu i tutaj prawdopodobnie zagra znowu w półfinale, przegrywając z Nadalem o ile znajdzie się w tej fazie turnieju. Wyniki niezwykle dobre jak na zawodnika mierzącego 178 cm. Ferrer przegrywa tylko z pretendentami do tytułu. Gasquet robi postępy w swojej karierze dlatego jest w tym miejscu rankingowym gdzie jest, ale moim zdaniem to będzie za mało na walczącego Hiszpana. Nie wiem w jakim stosunku wygra ten mecz czy to będzie 3:0 czy 3:2, ale wiem jedno... David Ferrer powinien ten mecz wygrać.

Wynik: 6:3 6:1 4:6 2:6 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz