ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 7 września 2013

Kto wygra US Open 2013?

Kto wygra US Open 2013?
Nadal R. ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10

Hiszpan zapewne nuci pod nosem piosenkę Queena, "Don't stop me now". Celuje tutaj w najwyższe trofeum i goni rok w rok Federera w liczbie zdobytych tytułów na szlemach. Nie stracił jeszcze nawet podania, a jego półfinałowy pojedynek to będzie prawdopodobnie spacerek jak finał French Open z Davidem Ferrerem. Jeżeli dzisiaj dojdzie do sensacji i Wawrinka wyeliminuje Djokovica, a patrząc na Australian Open z tego roku są na to wielkie szanse to w finale kurs na Hiszpana prawdopodobnie będzie wynosił 1,20-1,50. Novak jako jedyny zawodnik potrafi grać z Rafaelem Nadalem z pozostałej trójki, a wszystko przez to, że gra większość meczu na backhand Hiszpana, a ten wtedy nie może użyć swojego morderczego forehandu. Oczywiście zdaję sobie prawdę, że równie dobrze Djokovic może pokazać światowa klasę, bo tak poznaje się prawdziwych mistrzów. Nawet jeżeli przez większość turnieju nie idzie im gra po myśli to w kluczowym momencie potrafią dać z siebie 150%.
W tym roku Serb pokonał sensacyjnie w Monte Carlo Hiszpana, na French Open mecz powinien skończyć się w 4 setach dla Nadala, ale w 5 secie zrobiło się 4:1 dla Serba. O zwycięstwie Rafy w Montrealu zadecydował tie-break. Czyli wszystkie ich mecze z tego roku były bardzo wyrównane. Tu jednak odrobinę większe szanse daję Hiszpanowi, bo ten na przestrzeni dwóch ostatnich Mastersów i tego turnieju prezentuje się znacznie lepiej niż pasywny Djokovic.

Wynik: Nadal R.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz