ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 20 września 2013

La Liga 2013/2014

Valencia - Sevilla
Obie strzelą ::: 1,72 ::: Bet365 ::: 3/10

Kiedyś rzekłbym "Klasyk", dziś to pojedynek 16 drużyny z 19. Dwie dawne "potęgi" La Liga zaczęły ten sezon bardzo słabo i nie zanosi się na to by na przestrzeni kolejnych miesięcy, a nawet lat coś się mogło zmienić. Tutaj jest potrzebna totalna rekonstrukcja klubów, od najwyższego szczebla do najniższego.
Czołowe drużyny La Liga mają teraz prawdziwy maraton piłkarski, najpierw liga, później międzynarodówka, później znowu liga, puchary europejskie, znowu liga (teraz), liga w tygodniu i jeszcze raz liga, ponownie puchary i liga. Rotacje w składzie będą niewykluczone, a z dołka trzeba się wygrzebać. Zarówno dotyczy to Valencii i Sevilli.
Goście ostatnie wyniki: 3:2 z Barcą, 2:2 z Malagą, ze Śląskiem Wrocław razem 10 bramek, 0:0 z Levante i 1:3 u siebie z Atletico Madryt. W skrócie widać, że jest siła w ataku i dziury w obronie. Sevilla jak chce wygrzebać się z przedostatniego miejsca musi wyjść na Valencię odważnie by zgarnąć jak ważne dla nich 3 punkty.
Gospodarze ostatnie wyniki: 3 porażki z rzędu... z Betisem 3:1, z Barceloną 2:3 i 3:1 z Espanyolem. Czyli też wesoło jak u Sevilli. Atak wzorowy i naganna obrona. Nie od dziś wiadomo, że Valencia u siebie głównie zdobywa punkty i zapewne wejdą w ten mecz bardzo odważnie by wygrzebać się z dołka tabeli, a to powinno zrobić drogę do bramki dla Sevilli. Powinniśmy zobaczyć tutaj dużo bramek, over 2,5 mile widziany.

Wynik: 3:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz