Strony


piątek, 20 września 2013

La Liga 2013/2014

Valencia - Sevilla
Obie strzelą ::: 1,72 ::: Bet365 ::: 3/10

Kiedyś rzekłbym "Klasyk", dziś to pojedynek 16 drużyny z 19. Dwie dawne "potęgi" La Liga zaczęły ten sezon bardzo słabo i nie zanosi się na to by na przestrzeni kolejnych miesięcy, a nawet lat coś się mogło zmienić. Tutaj jest potrzebna totalna rekonstrukcja klubów, od najwyższego szczebla do najniższego.
Czołowe drużyny La Liga mają teraz prawdziwy maraton piłkarski, najpierw liga, później międzynarodówka, później znowu liga, puchary europejskie, znowu liga (teraz), liga w tygodniu i jeszcze raz liga, ponownie puchary i liga. Rotacje w składzie będą niewykluczone, a z dołka trzeba się wygrzebać. Zarówno dotyczy to Valencii i Sevilli.
Goście ostatnie wyniki: 3:2 z Barcą, 2:2 z Malagą, ze Śląskiem Wrocław razem 10 bramek, 0:0 z Levante i 1:3 u siebie z Atletico Madryt. W skrócie widać, że jest siła w ataku i dziury w obronie. Sevilla jak chce wygrzebać się z przedostatniego miejsca musi wyjść na Valencię odważnie by zgarnąć jak ważne dla nich 3 punkty.
Gospodarze ostatnie wyniki: 3 porażki z rzędu... z Betisem 3:1, z Barceloną 2:3 i 3:1 z Espanyolem. Czyli też wesoło jak u Sevilli. Atak wzorowy i naganna obrona. Nie od dziś wiadomo, że Valencia u siebie głównie zdobywa punkty i zapewne wejdą w ten mecz bardzo odważnie by wygrzebać się z dołka tabeli, a to powinno zrobić drogę do bramki dla Sevilli. Powinniśmy zobaczyć tutaj dużo bramek, over 2,5 mile widziany.

Wynik: 3:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz