ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 17 września 2013

Liga Mistrzów 2013/2014

Napoli - Dortmund
Obie strzelą ::: 1,61 ::: Bet365 ::: 3/10

Szykuje nam się naprawdę dobry mecz i sam jestem bardzo ciekawy kto z niego wyjdzie zwycięsko. Wszystko na to wskazuje, że powinniśmy zobaczyć tutaj przedstawienie w postaci atak vs. atak. Grupa F to grupa śmierci, jest tam jeszcze Marsylia i Arsenal ze swoim Ozilem. Dobrze o tym też wiedzą trenerzy klubów Napoli i Borussii, nastawią swoich chłopców na 3 punkty. Ostatnie ligowe wyniki Dortmundu na wyjeździe 1:2 z Frankfurtem i u siebie 6:2 z Hamburgiem świadczą o dobrej formie strzeleckiej. U Napoli też jest wesoło w ataku, bo w trzech ostatnich meczach wbić 9 goli w "Serie A" to nie lada sztuka.
Poprzednie sezony Champions League pokazały, że obie drużyny często tracą bramkę w tych rozgrywkach, dobrze pamiętam dramaturgiczny mecz Włochów z Chelsea, a wyczynów Borussii Dortmund chyba nie trzeba przypominać.

Wynik: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz