ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 26 października 2013

ATP Basel

Federer R. - Pospisil V.
Powyżej 21 gemów ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 3/10

Z młodego pokolenia tenisistów jednym imponuje Dimitrov, innym Paire, Polakom Janowicz, a mi Vasek Pospisil z Kanady. W Szwajcarii wyskoczył znowu z taką formą jak w Montrealu na Mastersie. Pokonał już tutaj w dwóch setach Dodiga Ivana, Karlovica, Robina Haase który wygrał turniej w Wiedniu pokonując po drodze właśnie Pospisila. Pokonanie doświadczonego Hewitta w Austrii budzi podziw, wcześniej w Szanghaju wyeliminował Gasqueta i powalczył z murzynem Monfilsem który właśnie na tym Mastersie eksplodował swoim geniuszem pokonując Federera i urywając set zwycięzcy turnieju Novakowi Djokovicowi. Vasek jak już przegrywa mecze to po walce, ostatnio bardzo rzadko teoretycznie "gładko" z kimś odpadł. Federer prawdopodobnie przegra już dzisiaj, a Del Potro pokaże mu w finale miejsce w szeregu. Mecz powinien być zacięty, Federer wydaje mi się, że powinien mieć w tym meczu jeszcze trudniej niż przeciwko Bułgarowi.

Wynik: 6:3 (3)6:7 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz