ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 29 października 2013

ATP Paris

Herbert P. - Djokovic N. 
Herbert P. ::: 21,00 ::: Bet365 ::: 3/10

Warto postawić chociaż te 25 zł by mieć 525 zł, co na pewno ucieszy oko. Djokovic to co zrobił w tamtym sezonie z Querreyem na forum międzynarodowym betfair odbiło się niezłym echem jak i cały turniej w Paryżu z udziałem naszego Jerzego Janowicza. Serb prowadził 6:0 2:0 i ostatecznie przegrał mecz. Po takim kursie wchodzę w młodego Francuza, gdzie cała Francja będzie wieczorem oglądała główny mecz dnia i mu mocno kibicowała. Francuz pokonał już Paire 6:2 6:2 i przeszedł kwalifikacje.
Djokovic już dawno nie miał wpadki, a tutaj ze wszystkich względów najlepiej mu wypada odpaść i przygotować się dobrze do Londynu. Ze strony Djokovica patrząc na drabinkę to miały spotkania w meczach z samą tenisową czołówką, chyba będzie wolał nie ryzykować, patrząc na formę Nadala i jego przygotowania do tego turnieju na internetowych portalach.

Herbert

Wynik: (3)6:7 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz