ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 28 października 2013

ATP Paris

Cilic M. - Del Potro J.M.
Cilic M. ::: 4,10 ::: Pinnacle ::: 3/10
Cilic M. -1,5 seta ::: 7,00 ::: Pinnacle ::: 1/10

Jak na razie w Paryżu o wiele lepiej wychodzi typowanie dogów niż faworytów i ja tutaj szukam kolejnej niespodzianki. JMDP rok temu nie wypadało mu odpaść z takim przeciętniakiem jak Falla, ale pożegnał się z turniejem w Paryżu już w drugim meczu przeciwko Llodrze który grał wyśmienicie. Argentyńczyk za tydzień jedzie do Londynu na mecze gdzie trzeba dać z siebie 200%. Wypadałoby odpocząć po zwycięskim turnieju w Szwajcarii, Tokio i finale na Mastersie w Szanghaju. Del Potro kondycyjnie nie jest jakimś "asem" w tourze, a czeka go bardzo trudny mecz przeciwko Cilicowi który na hali potrafi grać, chce wszystkim udowodnić swoją niewinność za "bana" na tenis. Jeżeli czołówka odpadnie to nie zdziwię się jak końcowym zwycięzcą będzie właśnie Chorwat. Martin pokonał już dwa razy Argentyńczyka na szybkich kortach. Del Potro zawsze się ciężko grało przeciwko Cilicowi na szybkich nawierzchniach. Przypomnijcie sobie co zrobił "Pudels" w Miami po finale w Indian Wells. Po takim kursie wchodzę w ciemno.

Wynik: 4:6 (3)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz