ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 11 października 2013

ATP Shanghai

Mayer F. - Tsonga J-W.
Mayer F. +4 gemy ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 3/10

Mayer dwa lata temu w 2011 roku pokonał tutaj Rafaela Nadala. Ten wynik budzi podziw, choć uważam, że w Szanghaju czy na Mastersie w Paryżu takie pseudo sensacje to nic nadzwyczajnego. Już na US Open Niemiec zrobił na mnie dobre wrażenie w meczu przeciwko Murrayowi. Każdy z nas dobrze wie, że top 4 w tenisie męskim (Nadal, Djokovic, Murray, Federer) to inny poziom więc porażka Niemca nie dziwi. Od tego czasu Florian zrobił dobre wyniki i przegrał między innymi z Tsongą we Francji w Metz po 3 setach. Ale warto dodać do tego wyniku, że hala i własna publiczność to żywioł Francuza. W Chinach tak nie będzie, Mayer to nie Japończyk by drugi set oddać do zera. Doceniam klasę Tsongi, ale nie mam jeszcze do niego przekonania po tym powrocie z kontuzji, a taki handicap jaki oferuje mi Pinnacle jest całkiem do zaakceptowania i gram to.

Wynik: 2:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz