ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 23 października 2013

ATP Valencia

Ferrer D. - Monfils G. 
Monfils G. +1,5 seta ::: 1,64 ::: Pinnacle ::: 3/10

Uważam, że w tym meczu bardziej warto grać w stronę Monfilsa niż Ferrera. Nie do końca jestem przekonany w jego powrót do formy patrząc tylko przez pryzmat dojścia do finału. Warto dodać, że jeden mecz Verdasco oddał mu walkowerem, pokonanie w 3 setach Gulbisa który ewidentnie nie prezentuje tego co na początku sezonu to żaden wielki wynik. Również strata seta z dość młodym Jackiem Sockiem (1992 r.) chluby Ferrerowi nie przynosi. Niby teraz David gra u siebie na swoim jednym z ulubionych turniejów, tylko różnica teraz jest taka w porównaniu z poprzednimi latami, że Hiszpan po French Open gra na pół swoich możliwości. Warto dodać, że Monfils pokonał już 3 razy Ferrera w meczach do 3 wygranych setów. Gael ostatnio świetnie zaprezentował się w Szanghaju urywając set zwycięzcy turnieju Djokovicowi, a o pokonaniu podstarzałego Federera już nie wspomnę.

Wynik: 6:3 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz