ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 3 października 2013

WTA Pekin

Kvitova P. - Li N.
Li N. ::: 1,36 ::: Bet365 ::: 3/10

Z reguły unikam WTA jak ognia, a ostatni typ z kobiecego tenisa zagrałem jak grała Williams z Williams to jednak tu postaram pochwalić się bez wątpienia jedną z najbardziej sympatycznych tenisistek w "dabljutiej". Chinka gra świetnie, nawierzchnia bliźniaczo podobna do tej z Australian Open gdzie Na Li gra zdecydowanie najlepiej. Publika po jej stronie, forma również. "Lina" jak ją ochrzciło polskie towarzystwo idzie przez turniej jak burza. Z Jovanovski waliła asy z returnu, w wymianach świetnie porusza się po korcie, no i trzyma dobrze swoje podanie. Startowy kurs 1,57 to była na prawdę niezła promocja. Poniżej 1,36 odradzałbym granie, bo Kvitova to przecież nie byle kto, a w kobiecym tenisie wiadomo jak jest...

Wynik: 4:6 6:2 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz