ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 5 listopada 2013

ATP World Tour Finals - Londyn

Nadal R. - Ferrer D.
Djokovic N. - Federer R.
Nadal R. & Djokovic N. ::: AKO: 1,54 ::: Bet365 ::: 3/10

Obaj wiedzą o co grają w finale, ostatni mecz ATP w tym roku powinien być jednym z ciekawszych pojedynków w 2013 roku. Bitwa o światowy #1 na koniec roku. Obaj prawdopodobnie przygotowali na ten turniej wszystko co najlepsze. Djokovic po stracie pozycji lidera, wygrał wszystko to co miał wygrać po US Open. Czy wystarczy mu sił i motywacji w ostatnim meczu z Nadalem?
Ferrer doszedł do finału w Paryżu, ale jego zwycięstwo półfinałowe przeciwko Hiszpanowi pozostawia moim zdaniem wiele wątpliwości co do motywacji Nadala. Po części zgadzam się z opiniami spiskowymi o "puszczeniu" meczu Davidowi. Nadal jest zdecydowanie lepszy, powinien wygrać ten mecz, ale czy w dwóch setach? Tego bym nie grał.
Federer zawsze na hali i to w Londynie grał na najlepszym poziomie. Ale to co było kiedyś, a teraz to zupełnie dwa inne światy. Roger nie ma już "paliwa" i psychiki by wygrywać z najlepszymi na tak prestiżowym turnieju. W wieku zasięgu są jeszcze tylko sety przeciwko Nadalowi/Djokovicowi, a w meczach z pozostałym topem musi się nieźle napocić by wygrać. Djokovic dobrze wie, że ma w grupie jeszcze silnego JMDP i pierwszy meczu wypadałoby mu wygrać, by później nie oglądać się na innych. Trudno mi sobie dzisiaj wyobrazić jakąś niespodziankę w tych dwóch meczach.

Wynik I: 6:3 6:2
Wynik II: 6:4 (2)6:7 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz