ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 21 listopada 2013

Challenger Toyota

Ebden M. - Ito T.
Ito T. ::: 3,25 ::: Bet365 ::: 3/10

Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie, rzekłbym "valju" i moim zdaniem warto spróbować. Co prawda Ebden pokonał już Japończyka Tatsume cztery razy, a ostatnio zrobił to kilka tygodni temu w finale Melbourne to jednak jutro w Japonii daję większe szanse na zwycięstwo Ito. Pomimo H2H 4:0 to jednak ich mecze były zacięte. Japończyk w ostatnich meczach w Challengerach przegrywał z zawodnikami którzy wygrali turnieje jak np. Bradley Klahn, Yuki Bhambri czy jego przeciwnik Ebden. A teraz wisienka na torcie... Otóż Tatsuma wygrał ten turniej w 2010 roku, pokonując po drodze między innymi Bernarda Tomica. Rok później w 2011 roku znów wygrał Tokio. W 2012 roku nie startował, ale mogę przytoczyć za to jego wynik z turnieju w Kioto który oczywiście wygrał na nawierzchni dywanowej. Po takim kursie warto!

Wynik: 7:6(2) 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz