ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 14 listopada 2013

Liga Mistrzów 2013/2014

Anderlecht - Benfica 
Benfica ::: 2,00 ::: Bet-at-home ::: 3/10

Nie mam zielonego pojęcia jak Anderlecht mógł zdobyć 1 punkt w Paryżu z PSG. Ale to tylko nam mówi, że granie kursów 1,05-1,10 w Lidze Mistrzów nie ma najmniejszego sensu. Widocznie PSG musiało poczuć się zbyt pewnie po trzech pewnych zwycięstwach i totalnej dominacji w grupie. Benfica ma nadal szanse na awans, choć bardzo marne to dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Warunek jest taki, że na wyjeździe muszą pokonać outsidera ligi Anderlecht który dostał 3 sromotne porażki. 0:3 od Greków i 0:5 od Paryżan na własnym stadionie. Benfica jest ograna w Europejskich Pucharach, w normalnych okolicznościach kurs prawdodpobnie byłby 1,60. Pomimo, że zostali frajerami poprzedniego sezonu to kurs 2,00 na Benficę w zupełności mnie satysfakcjonuje.

Wynik: 2:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz