ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 24 listopada 2013

Premier League

Cardiff - Manchester United 
Cardiff (+1 HA) ::: 1,80 ::: Bet365 ::: 3/10

Dziś idę na przekór wszystkim i wszystkiemu. Uważam, że w tym meczu United nie będzie miał tak łatwo jakby to wskazywały statystyki, a wyjazdowe kursy w Premier League w granicach 1,50-1,80 są moim zdaniem po prostu nieopłacalne.
Przeglądając potyczki Czerwonych Diabłów z lat poprzednich z beniaminkami ligi można dojść do wniosku, że najczęściej były to skromne zwycięstwa bądź dochodziło nawet do sensacji. W myśl idei "każda seria kiedyś się kończy" dziś jestem skłonny postawić coś w stronę gospodarzy którzy już raz w tym sezonie sprawili niespodziankę pokonując na własnym terenie Manchester City.
Nawet Tottenham miał bardzo duże problemy z Cardiff City gdzie zwycięstwo przypieczętowali dopiero w ostatnich minutach spotkania.
Untied w tygodniu ma bardzo trudny mecz i jakże ważny z Leverkusen z okazji Ligi Mistrzów. Warto dodać, że pomimo lidera w tabeli, nadal nie są pewni awansu do fazy pucharowej. Goni ich Bayer i Szachtar Donieck. Nawet przy skromnym zwycięstwie Manchesteru otrzymujemy zwrot stawki i ja w to wchodzę!

Wynik: 2:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz