Strony


sobota, 30 listopada 2013

Premier League

Tottenham - Manchester United
Tottenham DNB ::: 1,79 ::: Bet-at-home ::: 1/10

Ten mecz śmierdzi mi na kilometr remisem, a z tego co widzę Tottenham wygrał u siebie ostatnio z United w 2001 roku, szok! H2H miażdżące na korzyść gości, ale ja jednak spróbuję zagrać coś w stronę gospodarzy. Uważam, że świetnym pomysłem będzie teraz gra progresywna na WIN Tottenhamu.
W lidze od 3 meczy nie wygrali, a ostatnio zagrali mecz na szóstkę z City, przegrali 6:0. Zarówno United jak i Tottenham potrzebują na duch trzech punktów. Manchester ostatnio w lidze przegrał 28 września, więc dość dawno. Powiem tak... Wygrali 0:5 na wyjeździe z Leverkusen z okazji ligi mistrzów. Dla kontr przykładu powiem, że Urugwaj wygrał na wyjeździe z Jordanią 0:5, a u siebie zremisował 0:0. PSG wygrało z Anderlechtem na wyjeździe 0:5, u siebie zremisowali 1:1. Może coś w tym jest?
Następne mecze to dwa wyjazdy Tottenhamu, uważam, że w którychś z tych meczów w końcu się przełamią więc zaczynamy od najniższej stawki. 

Wynik: 2:2 - Jestem debilem! "Ten mecz śmierdzi mi na kilometr remisem", a gram na Tottenham. Zapraszam do "hejtów" w komentarzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz