ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 16 listopada 2013

Puchar Davisa - Finał

Djokovic N. - Berdych T.
4 lub więcej setów ::: 2,35 ::: Bet-at-home ::: 3/10

Djokovic ciągnie wspaniałą serię 23 zwycięstw z rzędu, ale po meczu ze Stepankiem którego wygrał co prawda 3:0, to jednak widać było, że Serb jedzie na rezerwach bądź wyszedł na kacu. Mecz był chyba jednym z najnudniejszych w sezonie i jeżeli ktoś chce zobaczyć jak wygląda dzisiejszy tenis niech obejrzy sobie powtórkę tego spotkania. 90% akcji to było stanie na środku za linia końcową i przebijanie... przebijanie... przebijanie. Bywały momenty, że Stepanek stał w miejscu i przebijał na lewą i prawą stronę kortu. Vis-à-vis robił to samo Djokovic tylko, że skuteczniej. Oczywiście bywały wypady pod siatkę, ale spodziewałem się ich znacznie więcej przede wszystkim po Stepanku i jego doświadczeniu z gry deblowej.
W skrócie Djokovic po tym meczu kompletnie mnie nie przekonał, a skoro miał problemy z takim Radkiem to z Berdychem powinno być znacznie trudniej. Pomimo, że Tomas przegrał z nim aż 14 razy to w 7 meczach na 16 urwał Novakowi set. Kurs na over 3,5 seta w meczu do 3 wygranych setów ponad 2,30 w zupełności mi wystarcza. Berdych na Davisie gra nieźle, trzyma dobrze swoje podanie, a Novak ma przestoje. Bezwzględny Czech powinien to wykorzystać.

Wynik: 6:4 7:6(5) 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz