ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 29 grudnia 2013

ATP Brisbane i ATP Doha

Istomin D. - Cilic M.
Cilic M. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 2/10

Swego czasu kurs na Cilica wynosił 1,70 co było świetnym "walju", teraz radzę wszystkim poczekać bo prawdopodobnie przed meczem wzrosną jeszcze kursy do tej granicy 1,50-1,60.
Odnośnie meczu to H2H 0:3 dla Chorwata bez żadnych problemów. Marin Cilic to tenisista o umiejętnościach top 10, rok temu został zbanowany na jakiś czas przez federację za domniemany doping. Być może w tym sezonie będzie się chciał "wybielić" dobrymi wynikami i wszystkim udowodnić, że jest czysty. Istomin to zwykły przeciętniak, raz, dwa, trzy razy do roku wypali z formą, nigdy nie wiadomo czego się po nim można spodziewać. Z drugiej strony patrząc na jego wyniki z początku sezonu na przestrzeni ostatnich 2 sezonów to wyglądają całkiem nieźle. Dlatego ze stawkami nie ma co szaleć.

Wynik: 7:6(3) (5)6:7 4:6

Matosevic M. - Benneteau J.
Matosevic M. ::: 2,02 ::: Pinnacle ::: 2/10

Mecz z cyklu 50/50 w takim razie wypadałoby zagrać na ten wyższy kurs. Matosevic to Australijczyk więc za nim stoi "publika". Z drugiej strony od 2 sezonów na australijskiej ziemi bodajże nic nie wygrał, ale dość często trafiał na mocnych przeciwników. Warto dodać, że nie tak dawno bo na turnieju w Pekinie Matosevic po raz pierwszy wygrał z Benneteau.

Wynik: 5:7 6:4 7:6(4)

Berdych T. - Karlovic I. 
Karlovic I. ::: 5,00 ::: Pinnacle ::: 1/10

Jakby nie patrzeć na ten typ to mamy "value". H2H 2:3 na korzyść Chorwata. Turniej w Doha dość mocno obsadzony, a Czech patrząc na drabinkę ma dość trudną. Rok temu na turnieju w Indiach pożegnał się już w II rundzie z finalistą Bautista-Agut po kursie w granicach 7,00. Za tydzień Tomas bierze udział w turnieju pokazowym.

Wynik: (7)6:7 (4)6:7 

Karlovic

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz