ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 30 grudnia 2013

ATP Brisbane i ATP Doha

Lopez F. - Kukushkin M. 
Lopez F. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 2/10

Po takim kursie na pewno warto w to wejść. Kazach w mojej opinii to poziom "challenger" bez większych sukcesów. Co prawda "ostatnio" wyszedł mu turniej w Moskwie, ale nic poza tym. Do tego nabawił się podobno jakiejś kontuzji.
Lopez to znana marka, choć dość często traci sety, to jak już przegrywa mecze to nie z byle kim. Na nawierzchni hard gra zdecydowanie najwięcej i jego slajsy jutro wybiją tenis z głowy Kukushkina.

Wynik: 6:4 6:4

Dolgopolov A. - Ferrer D. 
Przysiezny M. - Mayer F. 
Ferrer D. & Mayer F. ::: 1,59 ::: Betsson ::: 1/10

Jedyne co mnie martwi w pierwszym meczu to spadki kursów w większości bukmacherów na Davida Ferrera, ale nic poza tym. H2H 1:6, rok temu Ferrer tutaj doszedł do półfinału, na pokazówce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pokazał się z dobrej strony, jak zwykle agresywny i waleczny. Dolgopolov nie jest aż tak cierpliwy by wygrać z Hiszpanem, a po drugie jest o wiele słabszy.
Mayer umiejętnościami bije na głowę Przysiężnego. Niemiec nie miał rok temu szczęścia do zawodników na początku sezonu i często trafiał na kogoś będącego w formie lub po prostu lepszego od siebie. Przysiężny pokazał się z dobrej strony po US Open, ale wtedy większość zawodników gra już na pół gwizdka gdzie nie ma w kalendarzu już żadnego turnieju wielkoszlemowego. Rok temu Przysiężny na ATP wygrał tylko jeden mecz z Grannolersem w Tokio.

Wynik I: 3:6 7:5 3:6
Wynik II: 2:6 6:3 (5)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz