ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 19 grudnia 2013

FIFA Ballon d´Or

Kto zostanie piłkarzem roku 2013?
Lionel Messi ::: 6,00 ::: Bet-at-home ::: 2/10

Po takim kursie warto spróbować! Swego czasu "AgenciaNews" podała na swoim Twitterze, że Lionel Messi zdobędzie czwartą Złotą Piłkę z rzędu czym przejdzie do historii bijąc kolejny rekord. Rok temu ta sama agencja podała dokładny skład pierwszej piątki w głosowaniu Złotej Piłki. Więcej szczegółów możecie uzyskać szukając informacji w internecie, np. TUTAJ.
Wiele razy już tak było, że faworyci mediów się nie sprawdzają. Kurs na to, że księżna Kate urodzi dziewczynkę wynosił około 1,40. Oczywiście urodził się chłopczyk George. Papieżem miał zostać Angelo Scola z Włoch po kursie w granicach 2,25. Wybrano Franciszka.
Już nie wspomnę o tym, że po ujawnieniu tej informacji w mediach kursy na Messiego pospadały do graniac 1,70 bądź cała oferta z wyboru najlepszego piłkarza roku została wycofana. Teraz po ucichnięciu sprawy kursy wyglądają tak jak na "starcie". Dla przykładu w Betssonie czy Betsafe kurs na Messiego jest 4,70. Wchodzę w ten bet stawką rekreacyjną.

Wynik: Cristiano Ronaldo

Messi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz