ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 21 grudnia 2013

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet

Brazylia - Serbia
Serbia ::: 2,00 ::: Betsson ::: 3/10

Brazylia to coś jak Holandia w piłce nożnej na Mundialu w RPA 2010, wygrali wszystko... oprócz ostatniego meczu. Brazylijki świetnie grają, czarny koń turnieju bezapelacyjnie, co lepsze pokonały już w fazie grupowej Serbię. Obydwa półfinały były rozczarowaniem, Polkom jak i Dunkom nic nie wychodziło, a Brazylijki i Serbki zdominowały rywalki pod każdym względem.
Jak będzie w finale? Czy historia lubi się powtarzać? Czy jednak nic dwa razy się nie zdarza? Moim zdaniem to drugie powiedzenie się sprawdzi. Serbia gra u siebie! Hala będzie wypełniona po brzegi, cały kraj patrzy na ich waleczne dziewczyny.
Serbia ma w tym meczu podwójny handicap: sędziów i własną halę. Brazylijki zrobiły to co miały zrobić na tym turnieju, ale tak jak w meczu z Polską, przeciwko gospodyniom gra się o wiele trudniej i w niedzielnym finale skazuje je na porażkę.
Czy warto bawić się w handicapy? Ja tylko przypomnę żenujący finał mistrzostw świata mężczyzn z tego roku gdzie w finale Hiszpania skompromitowała Duńczyków... Wygrali 35:19 !

Wynik: 22:20

Dania - Polska
Polska ::: 3,80 ::: Betsson ::: 1/10

Kto śledzi moje typy już jakiś czas ten wie, że Shakal nie kieruje się przy typach czymś takim jak patriotyzm, sympatia itp. Z Serbkami Polskie dziewczyny skazywałem na porażkę, a w tym meczu który jest dla mnie 50/50 (nawet lekko faworyzowałbym tutaj Polki) gram z czysto sportowego jak i bukmacherskiego punktu widzenia na skład Pana Rasmussena.
Polska to taki kraj który jest specjalistą od meczy o 3 miejsce, a kurs jaki oferują nam bukmacherzy to nic innego jak świetnie wszystkim znane słowo "walju". Eksperci od piłki ręcznej pisali jednogłośnie: "Duńki grają słabo na tym turnieju i wyszedł im jedynie mecz z reprezentacją Niemiec". Trzeba się z tym zgodzić, lepsze wrażenie na mnie zrobiły nasze dziewczyny w meczu przeciwko Rumunkom jak i Francuzkom. Nawet największy laik od piłki ręcznej jakim jestem ja to zauważy, a kurs na Danię 1,40 to bukmacherskie harakiri!

Wynik: 30:26

Finał

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz