ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 13 grudnia 2013

Premier League

Aston Villa - Manchester United
Manchester United ::: 1,75 ::: Bet365 ::: 3/10

Uważam, że świetnym pomysłem będzie teraz gra na Manchester United chociażby z tego powodu, że w końcu muszą przełamać tą niechlubną serię w Premier League. Od 4 meczy są bez zwycięstwa, zanotowali dwie porażki i to na własnym obiekcie. Tottenham, Newcastle, Everton to przeciwnicy z solidnej czołówki i strata punktów z tymi zespołami nie powinna być jakimś wielkim zaskoczeniem to teraz "czerwone diabły" mają łatwiejszy terminarz i w końcu powinni odbić się od środka tabeli.
Pomimo, że z Szachtarem wygrali 1:0 co może podnieść ich morale to jednak nie byli drużyną w tym meczu aż tak bardzo dominującą.
U gospodarzy mały szpital, a do Manchesteru wrócił zabójczy atak Rooneya - RvP, co moim zdaniem dobrze wróży na ten mecz. Każda passa się kiedyś kończy i ja liczę, że w niedzielę United odniesie w końcu zwycięstwo w Premier League.

Wynik: 0:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz