ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 29 grudnia 2013

Premier League

Newcastle Utd - Arsenal 
Arsenal ::: 2,10 ::: Bet365 ::: 1/10

Jeszcze przed świątecznymi kolejkami bukmacherzy wystawili kursy w tym meczu na Arsenal około 1,60-1,80. Teraz mamy +0,3 co czyni typ valuebetem. Wszystko spowodowały wyniki z Boxing Day.
Newcastle ostatnio zaczęło w końcu grać swoją piłkę po dość nieudanym początku sezonu, ale ich ostatnie wyniki moim zdaniem są mocno naciągane. Wygrali aż 5:1 ze Stoke City, tylko w 43 i 44 minucie jak przegrywali 0:1 to goście dostali dwie czerwone kartki. Od tego zaczęła się cała rzeźnia Newcastle. Wcześniej wygrali 0:3 na wyjeździe z przeciętnym Crystal Palace, ale dwie bramki padły po karnym i samobóju. Pokonanie Manchesteru United 0:1 wcale nie uważam za jakiś wielki sukces, bo każdy wie jak "Czerwone Diabły" grały w tamtym okresie gry.
Arsenal ma okropnie ciężki terminarz w tym okresie, najpierw Everton, Manchester City, Chelsea, a teraz dwa wyjazdy i w końcu na Emirates z Cardiff. Ostatnio dość łatwo wygrali 1:3 z West Ham United. Takie kluby jak Arsenal mają szerszą ławkę, a drużyna gospodarzy może w końcu mieć zakwasy po tym piłkarskim maratonie który jeszcze trwa i będzie trwać. Zawodnicy Wengera wiedzą o co grają w tym sezonie, aktualny lider zmienił się, ale czy na stałe czy tylko do godziny około 16:15?

Wynik: 0:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz