ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 2 stycznia 2014

ATP Doha i ATP Brisbane

Monfils G. - Brands D. 
Brands D. ::: 2,56 ::: Pinnacle ::: 2/10 

Przy tym typie na pewno warto zaznaczyć, że Daniel Brands pokonał już trzykrotnie Monfilsa i to raz rok temu na tym turnieju w dwóch setach. Faworytem meczu według bukmacherów jest Francuz co uważam za niesłuszne. Niemiec świetnie trzyma swoje podanie i przede wszystkim jest cierpliwy. Gael'a każdy zna, wczoraj gdzie dominował w większości meczu w drugim secie zaczął atakować z większości piłek przy podaniu Gasqueta. Nie wiadomo czy robił to, żeby dłużej pograć przeciwko kontuzjowanemu koledze z Francji czy po prostu obrał sobie "taką taktykę". Co by nie mówić o tym meczu to value jest po stronie Brandsa.

Wynik: 6:2 6:1

Cilic M. - Nishikori K.  
Cilic M. ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 2/10 

H2H 2:3 na korzyść Japończyka, ale jutro skazuję go na porażkę. Cilic świetnie trzyma swoje podanie, 16 asów z Dimitrovem i 14 z Isominem budzi na pewno podziw. Do tego świetnie czuje się na returnie. Lepsze wrażenie robią na mnie wyniki przeciwko Bułgarowi i Uzbekowi niż zwycięstwo Japończyka nad Ebdenem który rok temu wygrał tylko 5 spotkań na hardzie na poziomie ATP z bardzo słabymi zawodnikami. Co prawda Nishikori rok temu doszedł tutaj do półfinału to jednak intuicja mi podpowiada, że przegra.

Wynik: 4:6 7:5 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz