ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 13 stycznia 2014

Australian Open

Kyrgios N. - Becker B.
Becker B. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 3/10

Rocznik 1995 vs. 1981, różnica przynajmniej dwóch pokoleń. Doświadczenie stoi za Niemcem, warto dodać, że Benjamin na przestrzeni ostatnich lat "robił" jakieś wyniki na Australijskiej ziemi. Co prawda później trafiał na kogoś lepszego i szybko odpadał, to jednak potrafił pokonać swego czasu w Brisbane Verdasco czy na Australian Open Gulbisa. Oglądałem młodego Kyrgiosa w meczu pokazowym przed wielkim szlemem i zrobił na mnie żenujące wrażenie w meczu przeciwko Verdasco. Średnia długość wymian na poziomie 1-3 piłek, do tego dużo błędów z serwisu, a co najważniejsze pod koniec meczu w trzecim secie Australijczyk łapał się za ramię i chodził z grymasem na twarzy. Nie zdziwię się jak ten mecz skończy się gładkim 0:3 dla Beckera.

Wynik: 6:3 (5)6:7 6:2 7:6(2)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz