ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 18 stycznia 2014

Australian Open

Mayer F. - Ferrer D. 
Mayer F. +2,5 seta ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 4/10 
Mayer F. ::: 4,47 ::: Pinnacle ::: 1/10

H2H 3:4 dla Hiszpana. Ostatnich ich mecz rozegrali na turnieju w Szanghaju gdzie górą po dwóch setach był Florian Mayer. Niemiec zaimponował mi już swoją formą na US Open 2013 gdzie naprawdę grał niezły tenis. Tutaj prezentuje się równie dobrze, trzyma swoje podanie, dużo biega i trzyma piłkę w korcie. 3 sety z Kudlą, 3 sety z Janowiczem i 5 setów z Youzhnym z którym zawsze ciężko mu się grało to moim zdaniem dobre wyniki.
Florian stoi tutaj przed życiową szansą, na pewno stać go na urwanie seta Hiszpanowi. David Ferrer zagrał swój najlepszy mecz z Jeremym Chardym. Wchodziło mu dosłownie wszystko, począwszy od serwisu (70% z pierwszego serwisu i 71% z drugiego serwisu wygranych piłek), kończąc na świetnych akcjach po linii. Francuz nie miał w tym meczu dużo do powiedzenia. Wątpię też by David Ferrer zagrał drugi z rzędu tak świetny mecz. Nadal nie jestem przekonany do dawnej formy Hiszpana, bo jeden genialny mecz o niczym jeszcze dobrym nie wróży.
Jeszcze dodam fakt, że Jeremy Chardy w drugim secie nie wykorzystał aż 5 set pointów, prowadził 5:3 40:0 (własne podanie) i dał się ostatecznie przełamać, jeszcze później przy stanie 6:5 40:15 (podanie Ferrera) ponownie nie wykorzystał okazji. Mayer wydawać by się mogło, że ma lepszy serwis (17 asów z Janowiczem, 19 z Youzhnym). Porażka Hiszpana nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem w tym meczu.

Wynik: 7:6(5) 5:7 2:6 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz