Strony


środa, 29 stycznia 2014

Premier League

Tottenham - Manchester City
Manchester City ::: 1,96 ::: Pinnacle ::: 2/10
Manchester City (-1 HA) ::: 2,60 ::: Bet365 ::: 1/10

Podobno każdy mecz jest ważny, ale dla Manchesteru City wydaje się, że ten dzisiejszy jest najważniejszy. Najwyższy czas zweryfikować, potwierdzić swoją formę, postawić kropkę nad "i" na piekielnie trudnym terenie jakim jest bez wątpienia White Hart Line, że to właśnie niebieskiej stronie Manchesteru należy się lider Premier League.
Tottenham po zmianie trenera i w końcu odżył, złapał wiatr w żagle i zaczął punktować, dzielą ich tylko 3 punkty by zrównać się z Liverpoolem który i tak pozostanie na 4 miejscu pomimo lepszego bilansu bramkowego. Warto dodać, że na początku stycznia przegrali wyjazdowy mecz z aktualnym liderem Arsenalem Londyn 2:0.
City gromi każdego, dużo strzelają, wszyscy pod nosem mówią że to oni wygrają w tym sezonie ligę angielską i trudno się z tą opinią nie zgodzić. Pellegrini plejadę piłkarskich gwiazd poukładał w jednolity kolektyw który punktuje każdego strzelając po kilka bramek. Od 19 meczów są niepokonani, tylko 2 razy remisując. Przez ten czas pokonali między innymi Bayern Monachium, Arsenal Londyn, Liverpool.
Oba zespoły podejdą do tego meczu bez większych osłabień, choć i tak trzeba przyznać, że ławka City jest jedną z najmocniejszych w lidze.
W rundzie "jesiennej" City wygrało u siebie z kogutami aż 6:0, dziś może aż takiego pogromu nie będzie, ale dwubramkowe prowadzenie wcale mnie nie zdziwi.

Wynik: 1:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz