ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 20 lutego 2014

ATP Delray Beach, ATP Rio de Janerio, ATP Marseille

ATP Delray Beach:

Williams R. - Baghdatis M. 
Baghdatis M. ::: 1,72 ::: Pinnacle ::: 3/10

Po raz kolejny dam kredyt zaufania "Bagiecie". W pierwszym meczu stracił set z młodym Veselyem, ale uważam to za typowy "wypadek przy pracy". Dzisiejszej nocy czasu polskiego również zagra z dość młodym Amerykaninem z rocznika 1991. Nie da się ukryć faktu, że Cypryjczyk jest o wiele bardziej doświadczony, ma większy wachlarz umiejętności i w końcu przynajmniej moim zdaniem powinien wrócić na właściwe tory w tenisie. Tak jak już pisałem przy okazji poprzedniego meczu Baghdatisa, jeżeli Marcos zagra tutaj swój tenis, to w tym meczu Rhyne Williams nie powinien mieć większych szans.

Wynik: (7)6:7 6:4 6:2

ATP Rio de Janerio:

Ramos A. - Sousa J. 
Ramos A. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 3:0. W pierwszej rundzie Albert Ramos nie dał najmniejszych szans Argentyńczykowi Mayerowi któremu oddał tylko dwa gemy w pierwszym secie. Portugalczyk Sousa wygrał z Hiszpanem Granollersem po trzech setach, ale warto dodać, że Marcel od jakiegoś czasu nie jest w formie i przegrywa dużo meczów. Liczę w tym meczu przede wszystkim na formę leworęcznego Alberta Ramosa.

Wynik: (6)6:7 6:2 3:6

ATP Marseille:

Roger-Vasselin E. - Stakhovsky S. 
Roger-Vasselin E. ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 3/10

Francuz od początku sezonu jest w dobrej formie. Gra u siebie, więc powinno mu zależeć na zwycięstwie. W pierwszym meczu pomęczył się trochę z Chorwatem Ante Pavic, ale warto dodać, że zaserwował on podczas meczu aż 23 asy!
Ukrainiec Stakhovsky zaimponował mi na turnieju w Sydney, ale dzisiaj pewnie myślami będzie na Majdanie. Pokonał on Evansa w pierwszym meczu po trzech setach. H2H mocno na korzyść Francuza bo aż 4:1, a ostatnio spotkali się na turnieju w Moskwie gdzie bez straty seta wygrał Roger-Vasselin.

Wynik: 7:6(2) 6:4

Kamke T. - Dodig I.  
Kamke T. +1,5 seta ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:3, ale tylko w jednym meczu wynik był dwu-setowy. Obaj zawodnicy mają swoje "problemy psychiczne", w meczu nie potrafią utrzymać stałej formy i grają falami. W jednym secie mogą się zaciąć, by w następnym odpalić i wygrać do 1 gema. Trudno powiedzieć kto wygra w tym meczu, Dodig często zalicza wpadki, Tomias Kamke momentami potrafi grać tak, że urwie set Nadalowi. Myślę, że najwyższa pora by w końcu odpalił z formą na tym turnieju.

Wynik: 7:6(4) 0:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz