ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 8 lutego 2014

ATP Montpellier

Gasquet R. - Monfils G.
Gasquet R. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 4/10

H2H 4:5, wydawać by się mogło, że Panowie dzielą się zwycięstwami. Na szlemach jest po 1:1 (raz na Australian Open 2007 wygrał Gasquet, a raz na US Open w 2010 Gael Monfils). W Doha 2014 wygrał Monfils, ale tam "murzynek" zawsze odnajduje się znakomicie i w tym roku doszedł do finału, natomiast Richard Gasquet wtedy męczył się z kontuzją bodajże pleców. Rok temu na tym turnieju Gasquet pokonał Monfilsa. 3 lata temu w Barcelonie wygrał Monfils, a cztery lata temu w Szanghaju wygrał Gasquet.
Wyniki mówią same za siebie, od jakiegoś czasu grają "na zmianę". Jaka jest prawda, nikt nie wie. Obaj Panowie wygrali ten turniej, rok temu Richard Gasquet, a w 2010 Gael Monfils. Co prawda Monfils miał delikatnie trudniejszą drabinkę, ale koniec końców, Richard gra tutaj świetnie i widać jak bardzo zależy mu na zwycięstwie.
Osobiście uważam, że w tym meczu kluczowym czynnikiem będzie dyspozycja dnia, ale ja sugeruję się w tym meczu co nie ukrywam H2H, gdzie kolej wypada na Gasqueta który broni tutaj zwycięstwa z przed roku. Również moim zdaniem warto spróbować w tym meczu zagrać jakiś over gemowy.

Wynik: 4:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz