Strony


sobota, 1 lutego 2014

La Liga

Atl. Madrid - Real Sociedad 
Atletico Madryt (-1 HA) ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 3/10

Barcelona straciła 3 punkty i to na własnym stadionie Camp Nou. Jeżeli podopieczni Diego Simeone marzą o walce o tytuł mistrza z Hiszpanii to takie potknięcia muszą bezwzględnie wykorzystać. Warto dodać, że na własnym stadionie są piekielnie mocni, co prawda ostatnio dwa razy pod rząd zremisowali na Vincente Calderon, ale jutro jest świetna okazja na przełamanie tej niechlubnej serii.
Real Sociedad 6 miejsce w tabeli, fajnie... ale Atletico Madryt mogą lizać podeszwy pół żartem, pół serio. Ich obrona jest dość dziurawa, a mecze z drużynami z czołówki pokazują to dość dobitnie. 5:1 z Villarrealem, 5:1 z Realem Madryt i 4:1 z Barceloną. Z ligowymi średniakami i drużynami z dolnej części tabeli idzie im dość dobrze, ale zdecydowanie gorsze wyniki notują z czołówką. Obie drużyny bez większych osłabień.

Wynik: 4:0

Ath Bilbao - Real Madrid 
Real Madryt ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/10
Real Madryt (-1 HA) ::: 2,20 ::: Pinnacle ::: 1/10

Baskowie od 11 meczy w lidze są u siebie niepokonani, ale ta seria musi się kiedyś skończyć. Raz potrafią wygrać z Barceloną 1:0, a raz tracą bramki z takimi tuzami jak Almeria, Vallecano, Valladolid.
Co prawda to dość dobre wyniki, ale Real Madryt ma zdecydowanie lepsze. Ich obrona spisuje się świetnie, a dziennikarze liczą minuty "0" z tyłu Casillasa. Choć wydawać by się mogło, że stracili ten polot w ataku to zawsze się trzeba liczyć z tym, że to Real Madryt z gwiazdami na czele. Mogą odpalić worek z bramkami w najmniej oczekiwanym momencie. Ostatnie 8 meczy z Baskami wygrał Real, a na wyjeździe wyglądało to tak: rok 13' 0:3 ; rok 12' 0:3 ; rok 11' 0:3.
Drużyna "Galaktycznych" zagra z podwójną motywacją podobnie jak Atletico Madryt po stracie punktów ich wiecznego znienawidzonego rywala FC Barcelony.

Wynik: 1:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz