Strony


niedziela, 23 lutego 2014

La Liga

Valencia - Granada CF 
Valencia ::: 1,52 ::: Pinnacle ::: 2/10
Valencia (-1 HA) ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 1/10

Jeszcze na początku sezonu, czy to w poprzednim kursy na Valencię u siebie wynosiły po 1,20-1,30, teraz jest znacznie więcej, a wszystko spowodowane tym jest to, że mają dość przeciętny sezon.
Moim zdaniem ostatnie wyniki, a w szczególności te 2:3 na Camp Nou z Barceloną, 5:0 z Betis Sevillą czy wygrana 0:2 w Lidze Europejskiej to zalążek powrotu do dobrej formy.
O meczu z Sevillą 0:0 mam wyrobioną własną opinię i dla zainteresowanych polecam przeczytać. Myślę, że drugi remis z rzędu, a w szczególności na własnym boisku jest wykluczony. W obu drużynach nieznaczne osłabienia. Granada typowy średniak z dolnej półki, na wyjazdach słabiutko w ostatnim czasie. 3:0 z Almerią, 2:0 z Realem Madryt czy 1:0 z Espanyolem grającym w osłabieniu od 37 minuty to wręcz porażka. Mestalla to trudny teren dla każdej drużyny, a o wysokie zwycięstwo gospodarzy tutaj nie trudno. Liczę na pewne 3 punkty Valencii.

Wynik: 2:1

Osasuna - Atl. Madrid 
Atletico Madryt ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 1/10
Atletico Madryt (-1 HA) ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 1/10

Nie będę Wam tu ściemniał, cały typ oparty jest na dwóch informacjach. Po pierwsze w następnej kolejce są derby Madrytu, więc głupio by było stracić punkty przed tak ważnym meczem. Po drugie Barcelona straciła punkty więc można odskoczyć drugiemu największemu rywalowi w lidze.
Warto dodać, że Atletico Madryt wygrało mecz z okazji LM 0:1 na wyjeździe z AC Milanem, co na pewno podniosło morale zespołu. Osasuna jest u siebie dość solidną drużyną, ale co tu się oszukiwać. Wystarczy spojrzeć w tabelę i zobaczyć kto o jakie miejsce w tym sezonie walczy. Myślę, że już drugiej takiej gafy jak w meczu z Almerią podopieczni Diego Simeone nie popełnią.

Wynik: 3:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz