Strony


sobota, 1 lutego 2014

Premier League

Manchester City - Chelsea 
Manchester City ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 2/10
Manchester City (-1 HA) ::: 2,61 ::: Pinnacle ::: 1/10

Szlagier goni szlagier! City po ostatnim "zmasakrowaniu" Tottenhamu na White Hart Line wskoczyło na pozycję lidera, ale na jak długo? To się okaże po wyniku w meczu przeciwko Chelsea Londyn.
Mourinho to cwany lis i on lubi zabijać takie mecze. Na pewno wymyśli jakąś dziwką taktykę, na rozpędzoną lokomotywę bez hamulców Pellegriniego. Być może to będzie autobus i murowanie bramki do ostatniej bramki, być może 30 minut pressingu i liczenie na 0:1, a później już tylko "obrona Częstochowy", a może "Special One" będzie liczył na kontry?
Trudno powiedzieć co wymyśli Portugalczyk, ale raczej w tym meczu wysokiego overu bym się nie spodziewał, co najwyżej max 1-3 bramki.
City w tym meczu ma atut własnego boiska gdzie są jeszcze bardziej groźni niż na wyjazdach. Wydawać by się mogło, że ich forma z meczu na mecz rośnie, a to dobrze wróży na przyszły mecz z okazji LM z Barceloną. Na razie w ich głowach "The Blues", z Samuelem Eto na czele. Warto dodać, że Chelsea ostatnio sprzedała Juana Matę do Manchesteru United co delikatnie może odbić się na ich formie.
Podopieczni "Jose" nie wykorzystali potknięcia Arsenalu który tylko zremisował 2:2. Na Stamford Bridge również padł remis 0:0, choć przewaga była mocno po stronie gospodarzy. Chelsea dobrze wie, że "teraz, albo nigdy" mają szansę na zbliżenie się punktowo do lidera tabeli i pokrzyżowaniu im planów w dążeniu do celu mistrza Anglii. A czy im się to uda? Szczerze wątpię.

Wynik: 0:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz