ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 25 marca 2014

ATP Miami

Nishikori K. - Ferrer D.  
Ferrer D. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10 

H2H 2:3, ale wydaje mi się, że i tym razem w Miami wygra Ferrer podobnie jak w 2013 roku. Oczywiście Hiszpan spuścił mocno z tonu po finale French Open, ale czasami potrafi odpalić z formą. Tam gdzie mu zależy na dobrym wyniku, tam gra dobrze. Spójrzmy na Masters w Paryżu, Ferrer bronił tam w 2013 punktów za zwycięstwo w 2012 roku, rok temu doszedł właśnie do finału. W Miami 2013 to on grał w finale z Murrayem i myślę, że tutaj da z siebie wszystko by znaleźć się jak najwyżej w drabince turniejowej. Japończyk oczywiście gra solidnie, trzyma dobrze swoje podanie, ale jakoś zwycięstwo nad Dimitrovem i Matosevicem mi nie imponuje. Bułgar to nie jest top 10 by cały sezon grać na wysokim poziomie, czasami potrafi odpalić z formą. Natomiast Matosevic to moim zdaniem "pusiak".

Wynik: 7:6(7) 2:6 7:6(9)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz