Strony


niedziela, 13 kwietnia 2014

ATP Casablanca, ATP Houston

ATP Casablanca:

Granollers-Pujol M. - Garcia-Lopez G. 
Granollers-Pujol M. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 0:2, ale warto dodać, że jeden wynik jest z 2003 roku, a drugi z 2010 roku z o dziwo Casablanki. Uważam, że forma Granollersa-Pujola jest tutaj dużo lepsza niż jego przeciwnika, do tego młodszy z Hiszpanów jest bardziej doświadczony w finałach i ma na koncie parę tytułów w karierze za wygrane turnieje. Lopez może pochwalić się tylko 2 wygranymi.
Granollers pozytywnie zaskoczył mnie przede wszystkim w meczu z Delbonisem który wygrał bardzo łatwo i oddał zaledwie 5 gemów Argentyńczykowi, widać że jego forma z meczu na mecz jest coraz lepsza.

Wynik: 7:5 4:6 3:6

ATP Houston: 

Almagro N. - Verdasco F. 
Verdasco F. ::: 2,56 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 3:6 i uważam, że w kursie na Fernanda jest spore value. Uważam, że kursy powinny być bardziej wyrównane bo Almagro wcale w mojej opinii nie powinien być tutaj aż takim faworytem. Jak historia meczy bezpośrednich pokazuje, Nicolas niezbyt dobrze sobie radzi z leworęcznym Verdasco. Obaj zawodnicy przez turniej przeszli bardzo równo i "zdrowo". Almagro w półfinale miał wolne ponieważ mecz oddał mu Sam Querrey, ale myślę, że to go może wybić z rytmu meczowego. Co by nie pisać, po 2,56 się opłaca przynajmniej moim zdaniem.

Wynik: 3:6 (4)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz